Про факультет

Факультет наук про здоров’я інавгурували у вересні 2016 року.

До складу факультету входять

Факультет готує фахівців за напрямками, які є важливими для суспільства, наші випускники отримують освіту з: соціальної роботи, психології та психотерапії, клінічної психології, фізичної терапії та ерготерапії. Якщо ж говорити про історію мовою цифр ми пишаємося тим, що 607 випускників успішно завершили навчання та здобули вищу освіту, з яких 392 випускники освітнього рівня бакалавр та 215 випускників освітнього рівня магістр. На даний час на Факультеті навчаються 368 студентів.

За словами першого декана Світлани Стельмах, засадничими принципами факультету є цілісний підхід у розумінні здоров’я; міждисциплінарність у наукових дослідженнях та практичній діяльності; навчання через практику, навчання через досвід.

«Наша візія – стати середовищем, яке акумулює інтелектуальний і творчий потенціал студентів, викладачів, науковців, громадських активістів, релігійних діячів, представників державних і недержавних організацій на основі міждисциплінарного підходу для вивчення і промоції багатоаспектної сутності здоров’я людини», – зазначила Світлана Стельмах.

Sapientia Christiana

Апостольська конституція Івана Павла ІІ “Християнська мудрість” про церковні університети і факультети

Ex corde Ecclesiae

Апостольська конституція Івана Павла ІІ “Християнська мудрість” про церковні університети і факультети

Контакти Факультету наук про здоров'я

Графік роботи:

Пн - пт 9:00-18:00
перерва 13:00-14:00

Ел. пошта:

Контакти приймальної комісії

Графік роботи:

Пн - пт 10:00-18:00
перерва 13:00-14:00

Ел. пошта: