Про факультет

Факультет наук про здоров’я інавгурували у вересні 2016 року. Сьогодні тут навчається 254 студенти – майбутні педагоги, психологи та психотерапевти, спеціалісти з клінічної психології.

До складу факультету наук про здоров’я входить кафедра загальної і соціальної педагогіки; 2) кафедра психології і психотерапії; 3) кафедра клінічної психології; 4) Школа біоетики; 5) Школа реабілітаційної медицини; 6) Реабілітаційний центр; 7) Інститут психічного здоров’я; 8) Центр консультування та травмотерапії 9) Центр розвитку громадського здоров’я.

За словами декана Світлани Стельмах, засадничими принципами факультету є цілісний підхід у розумінні здоров’я; міждисциплінарність у наукових дослідженнях та практичній діяльності; навчання через практику, навчання через досвід.

«Наша візія – стати середовищем, яке акумулює інтелектуальний і творчий потенціал студентів, викладачів, науковців, громадських активістів, релігійних діячів, представників державних і недержавних організацій на основі міждисциплінарного підходу для вивчення і промоції багатоаспектної сутності здоров’я людини», – зазначила Світлана Стельмах.

Sapientia Christiana

Апостольська конституція Івана Павла ІІ “Християнська мудрість” про церковні університети і факультети

Ex corde Ecclesiae

Контакти Факультету наук про здоров'я