About faculty

Факультет наук про здоров’я інавгурували у вересні 2016 року. Сьогодні тут навчається 330 студентів – майбутні фахівці соціальної роботи, психологи та психотерапевти, спеціалісти з клінічної психології та фізичної терапії.

До складу факультету наук про здоров’я входить: 1) кафедра педагогіки та соціальної роботи; 2) кафедра психології та психотерапії; 3) кафедра клінічної психології; 4) кафедра фізичної терапії та ерготерапії; 5) Школа біоетики; 6) Школа реабілітаційної медицини; 7) Реабілітаційний центр; 8) Інститут психічного здоров’я; 9) Центр консультування та травмотерапії; 10) Центр розвитку громадського здоров’я.

За словами декана Світлани Стельмах, засадничими принципами факультету є цілісний підхід у розумінні здоров’я; міждисциплінарність у наукових дослідженнях та практичній діяльності; навчання через практику, навчання через досвід.

«Наша візія – стати середовищем, яке акумулює інтелектуальний і творчий потенціал студентів, викладачів, науковців, громадських активістів, релігійних діячів, представників державних і недержавних організацій на основі міждисциплінарного підходу для вивчення і промоції багатоаспектної сутності здоров’я людини», – зазначила Світлана Стельмах.

Sapientia Christiana

Апостольська конституція Івана Павла ІІ “Християнська мудрість” про церковні університети і факультети

Ex corde Ecclesiae

Апостольська конституція Івана Павла ІІ “Християнська мудрість” про церковні університети і факультети

Контакти Факультету наук про здоров'я

Графік роботи:

Пн - пт 9:00-18:00
перерва 13:00-14:00

Ел. пошта:

Контакти приймальної комісії

Графік роботи:

Пн - пт 10:00-18:00
перерва 13:00-14:00

Ел. пошта: